Футбольний клуб «Волинь» у поєдинку 18-го туру чемпіонату в Першій лізі здобув перемогу над командою «Нива» (Тернопіль) – 2:0.

Матч через реконструкцію стадіону в Тернополі за домовленістю обидвох клубів відбувся в Луцьку в п’ятницю, 26 березня. Волиняни на стадіоні «Авангард» виступали в ролі гостей.

Обидва голи «червоно-білі» забили в першому таймі. Вже на 10-й хвилині Цюпа після подачі кутового Сіавашем у красивому стрибку увігнав круглого в сітку воріт головою.

«Хрестоносці» явно переважали своїх суперників. Але забили тільки ще раз. На другій доданій до першого тайму хвилині Артур Рябов «вистрелив» з-за меж штрафного майданчика, і воротар тернополян не зумів відбити цей удар.

Після цієї перемоги «Волинь» із 30-ма очками залишилася на 5-му місці турнірної таблиці.