ДТП з участю громадського транспорту – не рідкість. В наслідок дорожніх пригоди пасажири отримують травми різної тяжкості, трапляються і летальні випадки. Пасажири щодня ризикують, катаючись із водіями автобусів, які досі не керували такими транспортними засобами, не відчувають габарити, піддають небезпеці людей. Та й шофери зі стажем, інколи, влаштовують перегони із грубими порушеннями ПДР з метою «підхопити» якомога більше попутчиків. Але постраждати в тролейбусі чи маршрутці цілком можливо і не потрапляючи у дорожньо-транспортні пригоди.

Почастішали випадки, коли водії чи контролери громадського транспорту намагаються, в буквальному розумінні слова, виштовхнути із салону людей, які заходять в транспорт без масок.

Хамство, яке супроводжується міцними слівцями, на жаль, теж стало для пасажирів громадського транспорту цілком звичним додатком до отриманих послуг від водія. Через елементарне незнання законів люди втрачають можливість отримати компенсацію за отримані пошкодження, чи моральне приниження - переконана адвокатка Юлія Спас. Тож, як отримати статус потерпілого у ДТП пасажирам громадського транспорту? До кого звертатися, аби відшкодувати матеріальну чи моральну шкоду? Відповіді на ці запитання Ви отримаєте у відео.