Відео

04 серпня 2021
03 серпня 2021
21:44
Препаруємо «Детектор медіа» до 20-річчя. Ксенія Ілюк, Ярослава Савош

Ксенія Ілюк, програмна менеджерка ГО «Детектор медіа» - гостя ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про роботу «Детектор медіа».

20:47
Михайло Озеруга, Наталка Грушка про благодійність

Михайло Озеруга, благодійник, Наталка Грушка, голова правління ГО «Розвиток мікрорайонів міста» - гості авторського проекту Юрія Кресака на Громадському інтерактивному телебаченні «А що завтра?». Спілкуємось про благодійність.

16:33
Валентин Малиновський. Інститут старост

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо розвитку інституту старост в Україні. Про це у студії Громадського інтерактивного телебачення спілкуємось із доктором політичних наук, професором ЛНТУ Валентином Малиновським.

14:11
Що з приміщенням колишнього КХП на Івана Франка у Луцьку?

Як виглядає будівля та територія колишнього Комбінату хлібопродуктів, що на вулиці Івана Франка, 46 - дізнавайтесь зі спеціального включення кореспондента ГІТ Дениса Реміська.

12:45
Ірина Варварук. Безпека дітей на воді. Змагання з пожежно-прикладного спорту

Ірина Варварук – начальниця Відділу агітаційно-пропагандистської роботи УДСНС у Волинській області – гостя ефіру Громадського інтерактивного телебачення – гостя ефіру Громадського інтерактивного телебачення.

11:50
МЖК під наркопритон? Як розпорядилися будівлею на Соборності 19Б

Будівля, де був розташований МЖК у Луцьку доволі занедбана. В якому стані вона перебуває, який вигляд має територія, поблизу неї – дізнавайтесь зі спеціального включення кореспондента ГІТ Дениса Реміська.

11:16
Занедбаний внутрішній двір за адресами проспект Молоді 1а, 3, 3б, 5б, 5а

У Луцькому дворі за адресами проспект Молоді 1а, 3, 3б, 5б, 5а відсутній благоустрій. Який вигляд має територія, чи звертались мешканці до міської влади із прохання відремонтувати, дізнавайтесь зі спеціального включення кореспондента ГІТ Дениса Реміська.

02 серпня 2021
19:14
Світлана Корецька. Незадекларована праця: причини та наслідки для працівників і роботодавців

Світлана Корецька - начальниця відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області – гостя ефіру Громадського інтерактивного телебачення.

16:47
Елла Яцута. Фестиваль «Торчинський ярмарок»

Елла Яцута – ідейниця фестивалю «Торчинський ярмарок» - гостя ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про підсумки фестивалю «Торчинський ярмарок», який відбувся 31 липня на Центральній площі Торчина.

01 серпня 2021
21:40
Роман Куць. Реєстр донорів кісткового мозку

Про реєстр донорів кісткового мозку, як стати потенційним донором і чому це важливо говоримо в ефірі. На зв’язку із ГІТом – Роман Куць, керівник Українського реєстру донорів кісткового мозку.

19:13
Юрій Заставний. Як варять пиво в Україні?

На зв’язку із ГІТом – співзасновник Театру пива «Правда» Юрій Заставний. Із чого починається процес пивоваріння, про етапи й технології виробництва пива та солоду й інші цікавинки пивоварної справи – далі у розмові з гостем.

18:13
Роман Бусько. Проблеми ветеранів АТО

На зв’язку із ГІТом – Роман Бусько, ветеран російсько-української війни. З якими проблемами стикаються атовці сьогодні – далі у розмові з гостем.

31 липня 2021
20:06
Вікторія Баскакова. Засмага і захист від сонця. Процедури омолодження

Чим загрожує шкірі людини активне сонце, як засмагати безпечно і захиститися від передчасного старіння, а також антивікові креми й процедури омолодження говоримо в ефірі. На зв’язку із ГІТом – Вікторія Баскакова, лікар-дерматовенеролог, трихолог.

16:34
Андрій Риштун. Дигерство. Чим захоплюють мандрівки під землею?

На зв’язку із ГІТом – дигер і дослідник Андрій Риштун. Про дигерство, власний досвід, основні правила і найбільш цікаві мандрівки під землею – далі у розмові з гостем.

30 липня 2021
22:04
Алла Горбач. Впровадження відповідального батьківства. Досвід Львова

Алла Горбач - директорка Львівського центру соціальних служб «Між Нами» - гостя ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Говоримо про відповідальне батьківство, про досвід Львова у впровадженні впровадження розуміння відповідального батьківства серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

19:10
Цуманська пуща. Бьордвочери. Натураліст Максим Рудік в гостях ГІТ

Максим Рудік – провідний фахівець з екологічної освіти Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» - гість студії Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про Цуманську пущу та бьордвотчінг.

18:33
Античний воїн. Троща побрехеньок. Богдан Воєвода, Андрій Сидор для ГІТ

Андрій Сидор та Богдан Воєвода - студенти історичного факультету, співорганізатори Історичного Дискусійного Клубу – гості студії Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про стереотипи про античні війни, справжній вигляд воїна.

17:14
Сваловичі – добре лише для ретрокіно? Чому заболочується Стохід? Олександр Сащук

Олександр Сащук – директор Національного природного парку «Прип’ять-Стохід» - гість ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про актуальні новини з діяльності Парку

16:33
Як розбирають Монумент слави у Львові? Ольга Гончар із «Території Терору» для ГІТ

Несподівана знахідка: капсулу з посланням виявили всередині однієї з демонтованих фігур Монумента слави у Львові. Про це, а також про переміщення совєцьких монументів на територію музею спілкуємось у ефірі Громадського інтерактивного телебачення із Ольгою Гончар - директоркою Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія терору».

29 липня 2021
22:32
Луцькі депутати віддають церкві шматок парку
21:59
Євген Дикий. Перший український криголам. Станція «Академік Вернадський»

Євген Дикий - директор Національного Антарктичного Наукового Центру – гість ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про початок конкурсу у 27-му Українську антарктичну експедицію на 2022-2023 роки, про перший український криголам, про життя і роботу на станції «Академік Вернадський».

20:09
Віктор Федосюк. Українська незалежність та локальна політика

Віктор Федосюк, голова Асоціації стрілецьких братств України - гість авторського проекту Юрія Кресака на Громадському інтерактивному телебаченні «А що завтра?». Спілкуємось про українську незалежність та локальну політику.

19:26
Юля Ютовець про зелені технології, бізнес та політику

Юля Ютовець, підприємець – Пастернак БІО – гостя авторського проекту Юрія Кресака на Громадському інтерактивному телебаченні «А що завтра?». Спілкуємось про зелені технології, бізнес та політику.

17:41
Роман Шабала, Андрій Боярчук. Техобслуговування газових мереж. Інвентаризація показань лічильників

Спілкуємось про те, що таке технічне обслуговування внутрішніх газових мереж і чому до опалювального сезону варто готувались уже влітку? Які зміни в законодавстві нещодавно відбулись? Як вони вплинуть на роботу газової компанії та безпеку всіх, хто споживає природний газ?

10:56
Що потрібно знати, щоб вакцинуватись у Луцьку?

Яким чином можна вакцинуватись? За яких умов? Що варто знати? Яким чином потрібно записуватись і як отримати сертифікат про вакцинацію - довідуйтесь із спеціального включення кореспондента ГІТ Дениса Реміська.

28 липня 2021
22:27
Сергій Позняк. Реінтеграція ветеранів

Про реінтеграцію ветеранів, як атовцям відкрити власну справу і можливості ветеранів АТО в ГО «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» говоримо в ефірі. На зв’язку із ГІТом – голова організації, ветеран російсько-української війни, власник та генеральний директор групи FGK Financial Group Сергій Позняк.

21:58
Роман Зілінко. Український іконопис: дослідження, творчість. Народна ікона

Про дослідження українського іконопису, народну ікону і власний досвід іконописання в ефірі ГІТу рокзаже Роман Зілінко – іконописець, історик мистецтва, куратор та автор експозицій виставок.

19:21
Дмитро Головенко. Книга «Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях Х століття»

Про книгу «Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях Х століття» говоримо в ефірі ГІТу. Гість студії – Дмитро Головенко, волинський видавець, директор видавництва «Ключі», заслужений працівник культури України.

17:51
Наталія Коцан. Спогади про батька – ексректора Лесиного вишу Нестора Бурчака

Вчора, 27 липня, колишньому ректору Луцького державного педагогічного інституту Нестору Бурчаку виповнилося б 90 років. Спогадами про батька й основні його здобутки у студії ГІТу ділиться донька Нестора Володимировича – Наталія Коцан, доктор географічних наук, професор ВНУ імені Лесі Українки.

16:40
Віталій Охманюк. Оркестр «Волинянка». Факультет культури і мистецтв ВНУ імені Лесі Українки

До студії ГІТу завітав декан факультету культури і мистецтв ВНУ імені Лесі Українки, заслужений діяч мистецтв України, керівник народного аматорського оркестру народних інструментів «Волинянка» Палацу культури міста Луцька Віталій Охманюк. Як поєднувати творчість із роботою в університеті, чим особливий факультет культури і мистецтв ВНУ, а також про діяльність оркестру «Волинянка» – далі у розмові з гостем.

11:00
Проблемна велодоріжка на Ківерцівській

Спецкор ГІТу Денис Ремісько вирушив інспектувати велодоріжку на вулиці Ківерцівській у Луцьку, на яку неодноразово скаржились велосипедисти. Деталі – у прямому включенні.

27 липня 2021
21:32
Роман Коцюк. Кайтсерфінг. Хто вони – українські вітролови?

Якщо тобі не вистачає тяги, ти нажимаєш планочку. Якщо сильно велика швидкість — привідпускаєш. Якщо потрібно екстрено зупинитися — кидає». Про кайтсерфінг, кому це під силу і як навчитися кататися на хвилях – далі в ефірі. На зв’язку із ГІТом – Роман Коцюк, засновник школи кайтсерфінгу.

19:27
Ярослав Андрусяк. Незаконне будівництво у Старому місті

До студії ГІТу завітав журналіст Ярослав Андрусяк. Про незаконне будівництво у Старому місті в Луцьку – далі в авторській телепрограмі Юрія Кресака «А що завтра?»

17:38
Цифрова деменція. «Ми в замкненому колі проекцій», – Ольга Магеровська

До студії ГІТу завітала Ольга Магеровська – психотерапевтка, психологиня, голова Центру психології і психотерапії. Що таке цифрова деменція, кому вона загрожує та як її позбутися – у розмові з гостею.

11:01
Аварійний двір на Грушевського, 8-10

У Луцьку двір на вулиці Грушевського 8-10 потребує капітального ремонту. Двір, кажуть мешканці, не ремонтували вже багато років. Депутати міськради, своєю чергою, кажуть, що допомогти не можуть. Деталі – у прямому включенні.

26 липня 2021
21:53
Олена Галапчук-Тарнавська. Література. Викладацька діяльність. «Інклюзивні студії». Фемінізм

Олена Галапчук-Тарнавська – доцентка кафедри англійської філології ВНУ ім. Лесі Українки, громадська активістка, феміністка та членкиня ГО «Інклюзивні студії» - гостя ефіру Громадського інтерактивного телебачення.

20:35
Штучно роз’єднані Берестечко і Пляшева; Олика, Залісоче. Велика Волинь. Роман Новосад

Роман Новосад - журналіст, голова Молодіжної ради при Горохівській міській раді – гість студії Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про Спілкуємось про історико-культурний екомаршрут «Волинський спадок».

19:39
Банимо російських хакерів за злив даних військових і документів ЗСУ. #ютубукраїнською

Руслан - адмін патріотичного телеґрам-каналу – гість ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про необхідність забанити російський канал де публікують персональні дані військових ЗСУ і документи ЗСУ.

19:25
Микола Осіюк. Три млн на пустир; що буде біля Палацу урочистих подій; заасфальтоване дерево

Микола Осіюк – директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради – гість ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про тендерні процедури, ремонт ділянки поблизу НВК № 26 та Площі Героїв Майдану; заасфальтоване дерево на вулиці Чорновола

17:55
Нова петиція в Нововолинську. Віталій Грабовський: «Борис Карпус, відреагуйте!»

Віталій Грабовський - громадський активіст – гість ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про петицію щодо зміни положення про надання звання «Почесний громадянин міста Нововолинськ».

16:50
Олександр Дідицький, Катерина Футрук. Реклама. Психологія споживача

Олександр Дідицький - інтернет-маркетолог компанії VolWest Group, Катерина Футрук - керівник Департаменту маркетингу мережі Наш Край та SPAR – гості ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про інструменти комунікації між клієнтом та споживачем в маркетингу, їх ефективність; психологія клієнта: чого нині хоче споживач будь-якого бізнесу.

13:21
Вплив зовнішньої реклами на людину. ДУМКИ ЛУЧАН

Що думають лучани та гості міста про зовнішню рекламу? Чи не забагато її на вулицях Луцька? Про це спілкувався із перехожими кореспондент Громадського інтерактивного телебачення Денис Ремісько. Деталі - у спеціальному включенні.

12:39
Інна Остапович. Безпека дітей на воді

З початку року на Волині потонуло семеро дітей. Про безпеку поводження на воді, превентивну роботу із школярами говоримо із Інною Остапович, начальницею сектору ювенальної превенції ГУНП у Волинській області.

25 липня 2021
21:39
Ярина Солоненко. Пісенна творчість. Презентація авторської пісні та альбому

Ярина Солоненко - авторка та виконавиця пісень – гостя ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Презентуємо авторські пісні та майбутній альбом.

19:24
Олег Янчук. Шлях духовного пошуку

Олег Янчук – представник вайшнавської духовної традиції – гість ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про шляхи духовних пошуків.

16:35
Наталка Прудка. Тарифи на тепло-комунальні послуги

Наталка Прудка - економічний оглядач Главкома - гостя ефіру Громадського інтерактивного телебачення. Спілкуємось про тарифи на тепло-комунальні послуги.

24 липня 2021
21:34
Ольга Савицька. Непліддя: методи лікування. Штучне запліднення. Що таке ЕКЗ?

Про непліддя й методи його лікування, штучне запліднення, коли звертатися до репродуктолога, які аналізи здавати та як проходить процедура ЕКЗ в ефірі ГІТу розкаже гінеколог-репродуктолог Ольга Савицька.

19:11
Андрій Кривонос. Географічні бренди: які назви можна використовувати українським виробникам

На зв’язку із ГІТом – голова Асоціації франчайзингу України Андрій Кривонос. Про географічні бренди на українському і європейському ринках, які назви можна і не можна використовувати українським виробникам – далі у розмові з гостем.

17:59
Олександр Ковальчук. Як вирішити проблеми із водопостачанням на деяких вулицях у Ківерцях?

До телеканалу ГІТ звернулись мешканці міста Ківерці, які регулярно мають проблеми із водопостачанням. Йдеться, зокрема про будинки на вулицях Соборності, Прилісна, Сінкевича, Будівельників й інші. Водомережа перебуває на балансі Рівненсько-Тернопільського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд ПАТ «Укрзалізниця». Ситуацію в ефірі ГІТу коментує Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук.