Бойові медики Нацгвардії на псевдо Будик і Гном, які повернулися в Україну з-за кордону на початку війни, пройшли спеціалізовану підготовку та виконували завдання на Запорізькому напрямку.
Після повернення вони продовжують вдосконалювати свої навички і ділитися досвідом з іншими, - пишуть на фейсбук-сторінці Нацгвардії України м. Луцьк.
Гвардійці пройшли підготовку у спеціалізованих навчальних центрах, що дозволило їм набути необхідних навичок для надання домедичної допомоги на полі бою. Після закінчення навчань, хлопці виконували завдання як бойові медики на Запорізькому напрямку.
Повернувшись зі зони бойових дій, гвардійці продовжують розвивати свій професійний рівень. Вони не лише вдосконалюються самі, але й передають свої знання іншим, ділячись набутим досвідом і знаннями.
«Перше бойове завдання запам’яталось на все життя. Земля здригалася під ногами від вибухів, кулі свистіли над головою. Я зосередився на своєму першому пораненому, намагаючись не помічати небезпеки навколо. Кожен рух був швидким і впевненим — зупинити кровотечу, накласти турнікет, стабілізувати стан. У голові була лише одна думка: «Встигнути. Не втратити», – пригадує Будик.
Говорячи про важливість перших хвилин після поранення, гвардієць Гном зазначає:
«Важливо швидко оцінити ситуацію та прийняти рішення, що саме потрібно зробити в перші хвилини після поранення. Ми використовуємо прості, але ефективні методи: накладання турнікета, забезпечення прохідності дихальних шляхів, зупинка кровотечі й евакуація з поля бою. Такі дії значно підвищують шанси на виживання пораненого ще до надання кваліфікованої медичної допомоги».
У відео гвардійці Будик і Гном діляться власним досвідом й на практиці демонструють навички, що можуть врятувати життя.
Коментарі