Працівники Волинської митниці попередили неправомірне звільнення від сплати митних платежів на суму понад 115 тисяч гривень. Агент з митного оформлення, громадянка України, подала митну декларацію, відповідно до якої в митному режимі «імпорт» переміщується товар «FRAGOLINO BIANCO Veroni Di Marco 0,75» в кількості 17 640 пляшок.

Про це повідомляє Волинська митниця у фейсбуці.

В результаті проведення повного митного огляду транспортного засобу встановили невідповідність наявного товару до зазначеного в товаросупровідних документах.

Відповідно інформації управління адміністрування митних платежів встановили, що згідно наданих відомостей ставку акцизного податку застосовано невірно. Таким чином, громадянка України, під час митного оформлення товару, вчинила дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати в повному обсязі митних платежів на суму 115,2 тисячі гривень, тобто заявила в митній декларації неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ст. 485 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 300 відсотків суми несплачених платежів.