Один місяць арешту відбуде 40-річний житель села Стара Гута Ковельського району за те, що заборгував 25 тисяч гривень аліментів на утримання двох дітей. 

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Прокурори Ратнівського відділу Ковельської окружної прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про злісне ухилення 40-річним жителем села Стара Гута Ковельського району від сплати аліментів на утримання двох дітей (ч.1 ст. 164 КК України).

Із серпня 2020 по травень 2021 року горе-батько заборгував на утримання синів понад 25 тисяч гривень.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні цього кримінального проступку та призначив йому покарання у виді одного місяця арешту.

Зауважимо, що від обов’язку сплатити кошти на утримання дітей це чоловіка не звільняє.

Довідково: згідно із санкцією ст. 164 Кримінального кодексу України, злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) - карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Те саме діяння, вчинене особою, раніше судимою за такий злочин, - карається громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до трьох років.