10 листопада в Києві відбулась церемонія вручення нагороди («Відкриті двері», – ред.) — «Оскар» для доступних закладів України.

Про це «Ковель media» повідомила прес-секретар громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ольга Яренчук.

За її словами, вже учетверте ГО «Доступно.UA» нагороджує найдоступніші локації.

Ковельська громадська організація «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» подала на номінацію громадську вбиральню в парку імені Тараса Шевченка, що в Ковелі, яка стала одним із фіналістів і в категорії «Публічний простір» зайняла 2 місце.

Ольга Яренчук нагадує, що ідея відремонтувати вбиральню належить власнику мережі ресторанів Classic Роману Дідицькому. Реконструювали комунальну вбиральню громадські активісти, яких очолював ковельчанин Олександр Геч.

«Ця нагорода ВСІМ ДОБРОДІЯМ, хто долучився до даного проєкту. Разом ми сила! Отже, щоб якісні зміни в нашому місті відбулися, місцева влада має йти пліч-о-пліч із громадою міста», – зазначає Ольга Яренчук

Також вона висловила щиру подяку киянці Тетяні Ковальчук та ковельчанину Роману Кравчуку, які безпосередньо отримали нагороду.