Катерині Алфьоровій, яка на смерть збила чоловіка у Княнининку ввечері 3 листопада, досі не оголошували про підозру та не обирали запобіжного заходу.

Про це інформаційному агентству «ВолиньPost» повідомили у секторі комунікації поліції Волині.

Станом на 16 листопада у поліції запевняють, що наразі тривають експертизи. Підозру оголосять, якщо після їхнього завершення будуть аргументи для доведення вини водійки. Зокрема, триває експертиза щодо швидкості руху, місця наїзду. Окрім того, мають провести слідчий експеримент.

«Проводимо весь комплекс необхідних заходів в рамках досудового слідства, аби належним чином задокументувати факт скоєння наїзду на людину, - для цього й очікуємо висновків експертиз», – запевняють у поліції.

Нагадаємо, водійка автомобіля Audi A7 здійснила наїзд на 62-річного чоловіка з села Княгининок, який переходив проїжджу частину нерегульованим пішохідним переходом. Від отриманих травм чоловік загинув на місці події.

Відомості зареєстрували в ЄРДР за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть.

Катерина Алфьорова, згідно з наявними у мережі реєстрами, є банефіціаром фірми «Рентал Хаус». Її батько В’ячеслав Алфьоров є власником декількох бізнесів у Луцьку – готельного, хлібного та будівельного.