З метою підвищення доступності та якості надання адміністративних послуг вже незабаром відбудеться  відкриття двох філій ЦНАПу в Луцьку.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив міський голова Ігор Поліщук.

Першу відкриють на проспекті Соборності, 18 (в приміщенні РАЦС), другу – на вул. Ковельській, 53 (приміщення Луцької районної ради). Філії запрацюють уже в грудні.

Зазначене рішення покликане спростити доступ мешканців громади до найпопулярніших груп адміністративних послуг та за рахунок зручного розташування та використання сучасних технологій значно підвищить сервіс надання послуг. Разом з цим, робота філій розвантажить центральний офіс ЦНАП, – йдеться в повідомленні.

У філіях будуть надаватися найзатребуваніші послуги у сфері реєстрації об’єктів нерухомості та бізнесу; земельних відносин та містобудування; дозвільних документів; соціальної сфери та реєстрації місця проживання, народження, шлюбу.

Не забуваємо й про інші населені пункти громади. Нагадую, що в Заборолі, Жидичині, Княгининку, Боголюбах, Прилуцькому функціонують віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП, – написав міський голова.