Підпільний гральний заклад викрили в Ковелі. У ході обшуку у закладі виявили і вилучили комп’ютерну техніку й інше обладнання.

Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.

За процесуального керівництва Ковельської окружної прокуратури в межах розслідування кримінального провадження про незаконну діяльність з організації або проведення азартних ігор (ч. 1 ст. 203-2 КК України) 19 травня в Ковелі викрито нелегальний гральний заклад, де у порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» клієнтам надавали доступ через інтернет до віртуальних казино.

У ході обшуку у закладі виявили і вилучили комп’ютерну техніку й інше обладнання.

Тривають слідчі дії.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Вживаються заходи задля притягнення осіб, причетних до незаконної діяльності, до передбаченої законом відповідальності.

Згідно із санкцією ч.1 ст. 203-2 КК України, організація або проведення азартних ігор без ліцензії на провадження відповідного виду діяльності або організація чи функціонування закладів з метою надання доступу до азартних ігор чи лотерей, які проводяться в мережі Інтернет, караються штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 000 – 680 000 грн), з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.