Луцька «Волинь» у 28 турі чемпіонату України з футболу приймала вдома лідера першої ліги – команду «Верес» з Рівного. Матч закінчився перемогою «Волині» – 2:1. Переможний м’яч на останніх секундах забив Владислав Приймак.

Гра відбулася у вівторок, 25 травня, на луцькому стадіоні «Авангард».

Гості прагнули здобути перемогу в Луцьку, щоб достроково оформити підвищення у класі – вихід у Прем’єр-лігу. А волиняни, які втратили шанс потрапити в еліту, мали доводити своїм вболівальникам, що невдачі в попередніх іграх – шалений нефарт.

Цікавість до поєдинку підігрівав той факт, що колишні непримиренні суперники на футбольному полі не зустрічалися в офіційних матчах 25 років.

Уже на 6-й хвилині Саваш Хагназарі виводить «Волинь» вперед – 1:0.

На 29-й хвилині Сергій Панасенко зрівняв рахунок.

У другому таймі хорошу нагоду забити переможний гол мав на 52-й хвилині Богдан Оринчак. Але вдарив прямо в руки воротареві. Згодом уже гості пішли вперед, проте гостроти в атаках їм явно бракувало.

Все йшло до нічиєї. Та на 4-й компенсованій хвилині Владислав Приймак після навісу у штрафний майданчик переправив головою м’яча у правий верхній кут воріт «Вереса».

2:1 – перемога «Волині», яка зберігає теоретичні, хоч і примарні, шанси для «хрестоносців» виходу у Прем’єр-лігу.