На 3 роки посадять в тюрму 19-річного жителя села Новокотів Луцького району, який 4 січня 2020 року на швидкості в селі Звірів Луцького району наїхав на 70-річного велосипедиста. Пенсіонер помер від травм.

Волинський апеляційний суд, дослухавшись до доводів прокурорів галузевого відділу Волинської обласної прокуратури, збільшив для винуватця смертельної ДТП термін позбавлення волі до 3 років.

Удень 4 січня 2020 року 19-річний житель села Новокотів Луцького району, рухаючись із перевищенням швидкості автодорогою в селі Звірів Луцького району автомобілем «Reno-Laguna» на польській реєстрації, наїхав на 70-річного велосипедиста, який від отриманих травм помер на місці ДТП.

Ківерцівський районний суд призначив водієві, визнаному винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст. 286 КК України), покарання у виді 1 року та 6 місяців років позбавлення волі з позбавленням на 1 рік права керувати транспортними засобами.

Не погодившись із вироком суду першої інстанції, його оскаржили в апеляційному порядку прокурори, сторона захисту і представник потерпілих.

Апеляційний суд, приставши на позицію прокуратури, призначив водієві покарання у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням на 3 роки права керувати транспортними засобами.

Фото ілюстративне