До найвіддаленіших сіл Луцької територіальної громади Озденіжа, Букова та Іванчиць маршрутки з обласного центру почнуть їздити лише з вересня.

Про це розповів кореспонденту Громадського інтерактивного телебачення начальник управління транспорту і зв’язку Володимир Степанов.

За його словами, в серпні проведуть конкурс серед перевізників, і якщо знайдуться охочі, то вже восени ці села матимуть автобусне сполучення з Луцьком. 

«Оголошення цього конкурсу викликано тим, що перевізник, який працював на цьому маршруті «Луцьк-Озденіж» через села Буків, Іванчиці, відмовився від перевезень. У нього був договір з обласною державною адміністрацією. Ми оголошуємо конкурс, і будемо шукати перевізника, який зголоситься працювати на цьому маршруті, так як ці села найбільш віддалені від Луцька, і на сьогоднішній день вони залишилися без автобусного сполучення з обласним центром. У нас в серпні буде проходити конкурс, і якщо перевізник зголоситься, то з вересня у нас до цих сіл буде автобусне сполучення», – повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Володимир Степанов.