Станом на вівторок, 20 липня, у Луцьку відбувається активна стадія ремонту доріг на кількох вулицях, де й провели традиційну інспекцію. Так, на проспекті Волі вже проклали ліву смугу на шляху від вулиці Шопена до вулиці Сенатора.

Також ремонт дорожнього покриття відбувається і у деяких селах Луцької ОТГ. Про це йдеться на сайті Луцькради.

Оскільки одну смугу на проспекті Волі уже проклали, представники підрядника готують до асфальтування й іншу. Найближчим часом планують прокласти асфальт до вулиці Вавилова. Також триває заміна мереж та облаштування паркомісць на території технічної смуги зі сторони Київського майдану та облаштування велодоріжки.

Розпочали ремонт й на інших вулицях міста. Одна з них – Черчицька. До ремонту тверде покриття було відсутнє. Нині тут вкладають новенький асфальт.

Вулиця ніколи не бачила асфальту. Невеличка, протяжністю в один кілометр, зараз вона кардинально змінилася: має асфальтове покриття у 5 сантиметрів, укладене за всіма нормами та правилами, а вже за тиждень матиме ще й обмежувачі швидкості та впорядковані узбіччя, – розповів Ігор Поліщук.

Також триває капремонт історичної вулиці Кривий Вал від вул. Набережної до вул. Б. Хмельницького.

На перехресті вулиць Потебні та Львівської невдовзі запрацює новий світлофорний об'єкт. Поки роботи з їх підключення та налаштування тривають. Світлофори повноцінно запрацюють наступного тижня. Окрім того, на перехресті з'явилися острівки безпеки.

Завершені роботи з поточного ремонту вулиці Марка Вовчка в селі Небіжка Луцької міської територіальної громади. Тепер 900 метрів ґрунтової дороги з калюжами і вибоїнами стали якісним асфальтовим покриттям.