За втручання прокурорів недобросовісний орендар повернув громаді на Камінь-Каширщині земельну ділянку, яку не використовував за цільовим призначенням.

Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.

У ході розгляду Господарським судом області справи за позовом Камінь-Каширської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Камінь-Каширської міської ради до суб’єкта господарювання відповідач добровільно виконав позовні вимоги прокурорів – повернув громаді земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яку використовував не за цільовим призначенням.

Прокуратура зверталася до суду, аби розірвати укладений у серпні 2019 року договір оренди й зобов’язати недобросовісного орендаря повернути власнику ділянку площею понад 11 га, розташовану за межами населених пунктів Хотешівської сільської ради Камінь-Каширського району, яку господарському товариству надали в користування на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Перевіркою Головного управління Держгеокадастру в області згодом встановили, що земельна ділянка орендарем не використовується, до того ж частково заросла чагарниками та деревами.

Після добровільного повернення земельної ділянки власнику суд закрив провадження за позовом прокуратури.

Тепер громада може надати землю добросовісним орендарям.