На Волині правоохоронці встановили, що двоє засуджених, які вважають себе авторитетами у кримінальному світі, організували навколо себе злочинну групу з «однодумців». До її складу входили шестеро ув’язнених та троє осіб, які перебували на волі.

Злочинці налагодили канал постачання та розповсюдження психотропних речовин на територію колонії, – повідомляє Управління СБ України у Волинській області.

Правоохоронці провели сім санкціонованих обшуків на території виправної установи та за місцем проживання причетних осіб.

У ході обшуків правоохоронці вилучили:

  • наркотичні засоби;
  • психотропні речовини;
  • холодну зброю;
  • засоби зв’язку та інші докази протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинені організованою групою, а також якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах).

Заходи із викриття правопорушення проводили співробітники СБУ у Волинській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.