Цієї ночі патрульні виявили 24-річного чоловіка на зупинці громадського транспорту на проспекті Соборності, що у Луцьку, який поводив себе підозріло. Під час поверхневої перевірки в останнього виявили пакетик з невідомою порошкоподібною речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

Про це повідомляє патрульна поліція Волині.

А у п’ятницю, 21 січня, близько 22-ї години, поліцейські прибули на виклик на проспекті Відродження, що у Луцьку, де в під’їзді будинку виявили чоловіка, біля якого стояв пристрій, схожий на пристрій для куріння наркотичних засобів.

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію» поліцейські застосували до 30-річного чоловіка превентивний захід поверхневу перевірку. Під час якої в останнього виявили паперовий згорток з подробленою речовиною зеленого кольору природного походження, ззовні схожою на наркотичну.

Наступного дня під час спільного відпрацювання з екіпажем ТОР, у Ковелі на вулиці Залізничній, патрульні виявили 27-річного чоловіка, у якого під час поверхневої перевірки виявили скляну лампу з нашаруванням коричневого кольору, ймовірно, наркотичної речовини.

У неділю, 23 січня, на вулиці Шопена, що у Луцьку, патрульні виявили 26-річного чоловіка, який теж мав при собі поліетиленовий пакетик з білою речовиною невідомого походження, схожою на наркотичну.

В усіх випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин.