На Волині судили групу чоловіків, які планували пограбувати квартиру за допомогою альпіністського спорядження.

Вирок ухвалив Ковельський міськрайонний суд 24 січня, пише ІА Конкурент.

Як вбачається з вироку, двоє неодноразово судимих за крадіжки чоловіків знову взялися за своє. На цей раз вони допомагали реалізувати злочинний умисел невстановленій слідством особі. Тож під'їхали на автомобілі Audi до визначеного будинку. Там піднялися на п'ятий поверх, де один зі зловмисників допоміг жінці-злодійці піднятися на дах, оскільки сама вона не змогла туди дістатися.

На даху вона мала встановити альпіністське спорядження, за допомогою якого спуститися до потрібної квартири і проникнути всередину через вікно. Зловмисники достеменно знали, що у квартирі зберігається 175 тисяч гривень. На таку «здобич» і розраховувала злочинна група.

Чоловік спустився до машини, де його чекав пособник. В авто вони мали почекати на жінку з грошима і допомогти їй «евакуюватися» з місця злочину. Однак раптом повз проїжджав поліцейський автомобіль, тож крадіям довелося накивати п'ятами, а їхній план провалився.

Обидва чоловіки уклали угоду з обвинуваченням, визнали свою вину та сприяли розкриттю злочину. Тож суд, відповідно до затвердженої угоди, призначив їм покарання – по 5 років позбавлення волі умовно.