У Луцьку взяли під варту двох мешканців Франківщини, які робили «закладки» наркотиків у місті та районі за обумовленими адресами.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Волинській області.

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області спільно зі слідчими Луцького районного управління поліції затримали двох мешканців Івано-Франківщини, які робили «закладки» з наркотиками на території міста і району.

Як інформують правоохоронці, чоловіки віком 28 та 25 років забезпечували функціонування телеграм-каналу. А відтак розповсюджували «закладки» на території Луцька та району за обумовленими адресами й координатами.

Під час затримання 25-річний фігурант мав при собі майже 100 таблеток ЛСД та майже 30 упаковок стікерів з психотропною речовиною. У автівці його 28-річного спільника оперативники вилучили 42 флакони тетрагідроканабінолу – головного психоактивного компонента канабісу, колбу із залишками речовини, ззовні схожої на альфа-PVP.

«Під час санкціонованого обшуку за місцем тимчасового проживання зловмисників, - звітують у поліції, - вилучено 179 колб з психотропною речовиною альфа «PVP», психотропну речовину альфа «PVP»; наркотичного засіб канабіс, 5 флаконів психоактивного компоненту канабісу, а також зіппакети, ізоляційну стрічку, електронні ваги, порожні колби, 2 пристрої для вживання заборонених речовин, мірна ложка та інші речові докази. Крім того, оперативники встановили місця трьох залишених фігурантами мастеркладів, на території Луцька та Луцького району, в яких знаходилося 255 закладок з психотропною речовиною альфа «PVP» та 20 флаконів психоактивного компоненту канабісу».

Усе вилучене направили на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Слідчі оголосили зловмисникам про підозру у вчинених злочинах, передбачених ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Суд обрав їм запобіжний захід – тримання під вартою із правом внесення застави.

Триває слідство.