Аби не переносити вистави через довготривалі повітряні тривоги, у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка вирішили обладнати «Театр в укритті».

Відкриття локації відбулося 4 листопада, інформує ВолиньPost.

Луцький шоумен та директор театру Сергій Скулинець розповідає: якщо повітряна тривога триває понад 45 хвилин, вистави доводиться переносити.

«Дуже прикро, коли глядачі приходять з квітами привітати наших акторів, а все йде не за планом, тому у нас і виникла ідея створити «Театр в укритті», – пояснює Сергій Скулинець.

Тут, каже, були голі стіни, а за годину до самого заходу дороблювали сцену, та врешті зробили все можливе, аби глядачеві було комфортно.

«До нас прийшли друзі та гості нашого міста, щоб подивитися першу виставу у нашому «Театрі в укритті». Я думаю, що попри всі сирени, ми зможемо проводити у цій залі не тільки мінівистави і концерти, а, можливо, і благодійні заходи, акустичні і художні вечори», – зауважує директор драмтеатру.

Перший благодійний захід відбувся 4 листопада. Його мета – зібрати кошти для 72 бригади. За словами Сергія Скулинця, театр також долучився і зібрав на потреби Збройних сил України 10 тисяч гривень.

Попереду, ділиться директор, – багато проєктів. Наприкінці листопада, наприклад, у театрі відбудеться мінівистава «Діло зі снайпером».

«Хочемо вже запросити лучан та гостей нашого міста. Приходьте, ми вас гостинно зустрінемо, адже Волинь для всіх завжди гостинна!» – підкреслив Сергій Скулинець.