У кафедральному соборі Луцька відбулася святкова служба на Різдво 25-го грудня. У нижньому храмі святкове богослужіння розпочалося о 7:30, а у верхньому - о 9-й.

Про це повідомила Волинська Служба Новин.

Цього ранку до храму прийшли сотні вірян, що вирішили відсвяткувати Різдво попри війну, що веде Росія, і повітряну тривогу, що розпочалася незадовго від початку богослужіння.

На кінець різдвяної служби митрополит Луцький і Волинський Михаїл привітав прихожан із Різдвом Христовим.

«Дозвольте привітати з цим радісним святом, яке надихає на життя, на боротьбу за життя. Звичайно, цього року свято має гіркота хвилювання за майбутнє України, за втрати у родині; якесь місце буде вільне, тому що хтось помер, хтось загинув. Але воно є і підбадьоренням сьогодні, бо Господь смертю смерть подолав, дає радість, впевненість в майбутньому, пам‘ять про тих, хто помер за нас, даруючи нам життя. Ми повинні бути щасливі, вони на небесах будуть радіти, що це не даремно», - промовив владика Михаїл.

Він зазначив, що при всю його міцності характеру ледве не зронив сльозу, коли побачив таку велику кількість людей у храмі.

«Якщо ми в своїй голові перемогли старі стереотипи, однозначно переможемо на фронті. Найбільший воїн не той, що може перемогти когось, а той, що може перемогти себе», - наголосив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Владика повідомив, що волинські паломника перебувають у Константинополі у Вселенського Патріарха. Вони, вітаючи його зі святом, звернулися за благословенням, щоб повністю перейти на весь календар, на що отримали дозвіл.