Тендер на ці спортивні об’єкти оголосили  11 лютого 2022 року Волинською обласною адміністрацією.

Очікувана вартість закупівлі будівництва нового спорткомплексу Любешівської ДЮСШ - 95,136 млн гривень, реконструкції стадіону «Колос» – 56,466 млн гривень. Кошти спрямують з державного бюджету та бюджету селищної ради, – повідомляє сайт Любешівської селищної ради.

Запланували збудувати двоповерховий спорткомплекс на 108 глядацьких місць, передбачили футбольне поле з покриттям «штучна трава» площею 6800 квадратних метрів та мультифункціональний спортивний майданчик з гумовим покриттям площею 1290 квадратних метрів.

Проєкт передбачає: зал для ігрових видів спорту (баскетбол, волейбол, гандбол), роздягальні, душові, систему аудіо- та відеосупроводу з табло, розкладні трибуни для глядачів, набір приміщень (тощо) для повноцінного функціонування ігрових видів спорту, санвузли для відвідувачів, технічні кімнати, тренерські, зал для занять боксом, зал для важкої атлетики, приміщення для реабілітації спортсменів, зал для боротьби, адміністративні приміщення, спортивний майданчик для занять футболом на території, модернізацію наявного мультифункціонального ігрового майданчика на території, модернізацію наявного малого футбольного поля на території, благоустрій території з влаштування бігових доріжок.

Реконструйований стадіон «Колос» матиме адміністративну площу, приміщення для тренувань. Разом з тим будуть облаштовані двоярусні трибуни, на другому ярусі влаштування трьох легкоатлетичних прямих бігових доріжок довжиною 100 метрів, влаштування системи вентиляції з кондиціюванням та підігрівом повітря, роздягальні, душові, тренерські кімнати, освітлення і приміщення для реабілітації спортсменів. Передбачений і благоустрій території.

Усі роботи двох спортивних об’єктів мають закінчити до 31 грудня 2023 року. Гарантійний термін експлуатації спортивних споруд – 10 років.