Ковельська окружна прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному Ковельським районним управлінням поліції кримінальному провадженні про вчинення трьома волинянами у складі організованої групи незаконного придбання, зберігання й збуту особливо небезпечного наркотичного засобу та особливо небезпечної психотропної речовини у великих і особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 309, ч.ч. 2,3 ст. 307 КК України).

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Правоохоронці встановили понад десять епізодів злочинної діяльності трьох жителів міста Ковеля, які купували в інтернеті наркотики й психотропи, фасували їх та продавали охочим.

У ході досудового розслідування у фігурантів провадження вилучено канабіс та психотропну речовину PVP на суму понад півмільйона гривень.

Усі троє обвинувачених перебувають під вартою.

Подальшу їхню долю вирішуватиме суд.

Зауважимо, що згідно із санкцією ч. 3 ст. 307 КК України незаконне придбання, зберігання з метою збуту і збут наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчинені організованою групою, караються позбавленням волі на строк від дев'яти до дванадцяти років із конфіскацією майна.