Подружжя пенсіонері із села Стара Лішня Володимир-Волинського району звинувачує одне одного в психологічному насильстві.

Про це пише «БУГ».

Зранку 15 січня між чоловіком і жінкою виникла суперечка, в результаті якої вони викликали правоохоронців і звинуватили одне одного в насильстві.

18 січня справу розглянув Іваничівський районний суд.

Як зазначається в матеріалах справи, чоловік, який, до речі, є учасником бойових дій, будучи п’яним, облаяв дружину і пригрозив їй фізичною розправою. Цим він міг завдати шкоди її психологічному здоров`ю. Тому проти чоловіка порушили адміністративне провадження за ч.2 ст. 173-2 КУпАП.

У суді жінка розповіла, що цього дня погано себе почувала, тому перебувала у себе в кімнаті. Чоловіка вранці вдома не було, потім він прийшов п`яним і почав ображати її, матюкати, голосно кричати, гримати дверима. Через це, з її слів, в них виник конфлікт, під час якого вона просила чоловіка змінити місце проживання.

Пізніше з Нововолинська приїхала їхня донька й у неї з батьком теж, мовляв, виник конфлікт.

Окрім цього, жінка зазначила, що її чоловік постійно зловживає алкоголем, після чого поводиться агресивно.

Донька подружжя, яка виступала в суді свідком, стала на сторону мами і повідомила, що тоді, приїхавши до своїх батьків та привізши їм продукти, побачила, як п`яний батько кричав, ображав її маму й вживав щодо неї нецензурну лайку.

Натомість чоловік не визнав свою вину. Він пояснив, що того дня вранці своєї дружини не бачив. Сходивши в магазин по продукти і повернувшись додому, побачив доньку та працівників поліції, які повідомили йому, що проти нього буде складено адміністративний протокол. Після цього, зі слів пенсіонера, в них разом із дружиною та донькою виник конфлікт, під час якого дружина виганяла його з дому.

Чоловік подав зустрічний позов проти дружини, у якому також звинуватив її у психологічному насильстві. Хоча й не підтвердив, що жінка вживала нецензурну лайку та погрожувала йому фізичною розправою.

Відтак, суд розглянув позовну заяву ще й від чоловіка.

Під час слухання справи, жінка запевнила, що не лаяла чоловіка та не погрожувала йому фізичною розправою, а лише просила змінити місце проживання. Її слова підтримала і донька подружжя. Вона зауважила, що батько, зловживаючи алкоголем, створює для її матері нестерпні умови для проживання, адже постійно кричить і ображає її.

Розглянувши усі матеріали справи, суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 340 гривень. Також йому доведеться сплатити в дохід держави 496 гривень судових витрат.

До речі, чоловік не вперше притягується до адміністративної відповідальності.

Що стосується позову чоловіка до дружини, то в її діях суд не побачив жодних ознак правопорушення, тому провадження по цій справі вирішив закрити.