У суботу, 19 березня, до поліцейських офіцерів Підгайцівської громади звернулися місцеві мешканці й повідомили, що неподалік населеного пункту виявили чоловіка, який зазнав серйозних опіків. Правоохоронці прибули на вказане місце раніше швидкої допомоги, не розгубилися й негайно розпочали надавати потерпілому первинну медичну допомогу.

Про це інформує поліція Волинської області.

Завдяки оперативним та професійним діям чоловіка вдалося врятувати від неминучої смерті. Далі – його передали медикам й госпіталізували до лікарні.

Власними силами ПОГи спільно з небайдужими громадянами погасили пожежу.

Як з‘ясувалося, чоловік постраждав з власної необережності: він викинув непогашений недопалок на траву й заснув. Трава загорілася і сплячий волинянин отримав серйозні ушкодження. На щастя, його вчасно побачили односельці, звернулися у необхідні служби і чоловіка вдалося врятувати.

Закликають громадян бути обачними, не наражати на небезпеку себе та близьких. Закликають пам‘ятати про правила поводження з вогнем у відкритій місцевості, адже найчастіше саме через людську халатність гине навколишнє середовище, страждають тварини, а часом – потерпілими стають й самі люди.