Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
В Україні триває загальна мобілізація. Людей із бойовим досвідом та досвідом служби залучили до протистояння ворогу. Військовозобов’язаних, чиї спеціальності зараз не такі затребувані, відправили в резерв.
Про це пише 12 канал.
Яка ситуація на Волині та чи готова область до оборони у випадку нападу з боку Білорусі?
Інформація про ймовірні заворушення з боку Білорусі у волинському напрямку вже надцятий день грає на нервах волинян. Слід зберігати спокій, не ігнорувати повітряну тривогу і довіряти Збройним силам України, радять у місцевому центрі комплектування і соціальної підтримки.
Все гаразд, рухаємося правильно, правильно нас навчали до початку війни, під час війни. Особовий склад готовий до виконання поставлених завдань, – запевняють військові.
ЗСУ готові захищати і західний регіон. Якщо у Білорусі приймують безглузде рішення нападати – про це дуже пошкодують. На Волинь краще узагалі не йти, а якщо і йти – то одразу здатися. Тому що це не означатиме захист їхньої держави, а участь у війні на боці агресора.
Повинні зрозуміти, що вони воюють не тільки зі Збройними силами, вони зустрінуть страшенний опір саме народу України. У кожному лісі, за кожним корчем, за кожним деревом у кожному населеному пункті їх будуть очікувати дуже серйозні несподіванки. Тому я їх застерігаю від усіх цих речей, – наголошує один із військовослужбовців.
З початку війни з території Волинської області мобілізували понад десять тисяч громадян. Найперше це ті, хто служив та має бойовий досвід. У перші дні російського вторгнення біля військкоматів були довжелезні черги з охочих боронити країну. Громадян, спеціальності яких були затребувані на той час, залучили до військових частин. Якщо на початку це були інженери та будівельники, то тепер – медики. Багатьох охочих поставили на облік і тримають із ними зв’язок.
Указ Президента про загальну мобілізацію говорить, що чоловікам віком від 18 до 60 років слід прийти у військкомат і стати на облік. На Волині, запевняють, працюють у штатному режимі та за планом. Військові частини доукомплектовують або створюють з нуля.
Попри усі роз’яснення, досі чимало громадян бояться йти у військкомат, бо думають, що одразу опиняться у гарячих точках. Таким людям рекомендують заспокоїтися. Без навчань їх нікуди не відправлять.
Ті, хто не служив, навправляються в навчальні центри, проходять допідготовку, підготовку, і вже після цього їх направляються у визначені військові частини, – пояснюють центрі комплектування.
Наголошують про візит у військкомат і переселенцям. Усім, хто приїхав на Волинь з окупованих територій чи будь-яких інших, слід дати про себе знати. Поки що біженці роблять це неохоче.
У центрі комплектування та соціальної підтримки додали: якщо у переселенців з собою немає документів – це проблемою не буде.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі