З метою покращення транспортного сполучення у Луцьку вирішили відкрити автобусний маршрут №7 «Дубнівська – Завокзальний ринок».

Про це інформують у Луцькраді.

Відповідно до поданої заяви до проведення конкурсу та затвердження результатів на маршрутах №7 та №53 призначено тимчасовим перевізником ФОП Гонтара С.С.

Варто зазначити, що автобусний маршрут № 53 «Луцьк – Липляни» пролягає наступними вулицями: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Василя Мойсея, Стрілецька, Героїв УПА, с. Липляни (місце міжзмінного відстою у с. Липляни).

У свою чергу, автобуси за маршрутом №7 «Дубнівська – Завокзальний ринок» їздитимуть вулицями Дубнівська, Окружна (а.д. М-19), Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карпенка-Карого (місце міжзмінного відстою на вул. Дубнівській).

На маршруті працюватиме чотири автобуси. Розрахунковий інтервал руху в години «пік» у вихідні та святкові дні – 20 хвилин.

Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-5 на маршруті №7 та автобуси категорії М3 класу І, ІІ, ІІІ, категорії М2 класу А, В з екологічними показниками не нижче Євро-2 на маршруті №53.

Прийом документів для участі у конкурсі проводиться до 11 години 23 травня. Сам конкурс відбудеться 7 червня.