У Нововолинську від початку війни розгорнувся волонтерський рух. Кожен доброволець знаходить справу до душі.

Не шкодуючи часу, сили, матеріальних цінностей, волонтери допомагають війську й тим, хто постраждав від дій ворога, пише у Facebook міський голова Нововолинська Борис Карпус.

Підприємець Олег Селедець запустив процес виробництва бліндажних свічок. Згодом очолила роботу його донька Юлія Селедець. Вся родина у вільну хвилину долучається до виробництва.

Юлія розповіла, що на початках, у лютому, всі матеріали закуповували самостійно. Небайдужі, побачивши в соціальних мережах дописи про роботу, почали приносити та надсилати парафін, старі свічки, металеві посудини. Волинська фабрика гофротари допомагає картоном.

«Один переселенець повідомив, що в Києві має багато парафіну, – пригадує Юлія Селедець. – Відтак ми організували доставку сировини в наше місто».

До роботи долучаються й активні мешканці міста, й переселенці. Вже зробили близько 10 тисяч бліндажних свічок. Вони стали в пригоді солдатам на передовій, а також цивільним, які живуть на лінії фронту.

Бліндажні свічки слугують не лише джерелом світла. Ними можна розігріти їжу і погрітися.

«Дякую всім, хто бере участь у цій важливій роботі. Ваша праця дарує тепло: і рукам, і серцям!» – відзначив Борис Карпус.