У Луцьку у вечірній час збільшать кількість тролейбусів на маршрутах.

Про це Суспільному розповів начальник відділу транспорту міськради Віктор Главічка.

Таке рішення ухвалили, бо водії громадського транспорту нині щовечора змушені стояти в черзі за пальним. Відтак, виникають труднощі з дотриманням графіку.

Зі слів Віктора Главічки, зараз у Луцьку щодня виїжджають на маршрути приблизно 90 автобусів та 30 тролейбусів. За день міський громадський транспорт обслуговує 90 тисяч пасажирів, до 24-го лютого було 120 тисяч.

«Із понеділка буде додатково запущено у вечірній час електротранспорт і довозитиме людей до 20-ї години на таких маршрутах: №1, №2, №4, №15 та №12. Це десь шість тролейбусів додасться на маршрутах. Тобто ввечері у місті працюватимуть 16 тролейбусів», – говорить начальник міського відділу транспорту.

На проблеми з доїздом у вечірній час лучани все частіше почали скаржитися на «гарячу лінію» міськради. Як розповіла працівниця ЦНАПу Алла Агрипініна, В березні жителі міста скаржилися на відсутність громадського транспорту 43 рази. в квітні в ЦНАПі опрацювали 68 таких дзвінків. в травні – 34.

«Бачимо, що зараз бізнес максимально відновлює свою роботу, почали довше працювати магазини. Відповідно перенесли й комендантську годину, є необхідність саме у вечірні години добратися додому з роботи», – зазначила Алла Агрипініна.

Про ситуацію з доїздом у місті Суспільне розпитало лучан, водіїв та гостей міста.

Поспілкуватися з перевізниками, які обслуговують маршрути в місті, Суспільному не вдалося. Зі слів начальниці управління інформаційної роботи Луцькради Зої Балюк, вони відмовилися коментувати ситуацію і на її прохання. Поговорити про недотримання графіків руху тролейбусів Суспільне намагалося і з виконувачем обов’язків керівника Луцького підприємства електротранспорту Анатолієм Миронюком. Коментувати ситуацію він теж відмовився.