З понеділка, 27 червня, з 09.00 перетинати державний кордон у пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» зможуть лише вантажівки з повною масою понад 7,5 тонни та рейсові автобуси.

Про це повідомили у Волинському прикордонному загоні.

Вантажівки до 7,5 тонни і легковий автотранспорт у цьому пункті пропуску оформлятися не будуть. Аби перетнути кордон, водіям таких категорій транспортних засобів, необхідно прямувати до інших пунктів пропуску.

Наголошується, що порожні вантажівки рухатимуться окремими смугами руху, а бензовози, як і раніше, оформлятимуться першочергово.

Такі зміни запроваджують задля підвищення пропускної спроможності пункту пропуску та зменшення черг вантажних автомобілів.

Порядок реалізації домовленостей прикордонники обговорили під час робочих зустрічей і з польською стороною, і з  органами що взаємодіють.

Громадян просять врахувати зазначені тимчасові обмеження щодо оформлення транспортних засобів у пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» та заздалегідь планувати маршрут руху і, залежно від категорії транспорту, обирати для перетину кордону відповідний пункт пропуску.