Минулої доби на Волині рятувальники ліквідували 7 пожеж, з яких 4 – спричинені влучанням блискавки у будівлі.

У суботу, 2 липня, рятувальники ліквідували 7 пожеж, що трапилися у Луцькому, Камінь-Каширському та Ковельському районах.

Зокрема, о 15:56 рятувальники 14 ДПРЧ смт Ратно та працівники місцевої пожежної охорони смт Заболоття ліквідували пожежу в господарській будівлі в смт Заболоття Ковельського району.

Імовірно, пожежа трапилася внаслідок влучання грозового розряду у будівлю.

А в селі Підцир'я Камінь-Каширського району рятувальники ліквідували горіння хати-пустки, що також загорілася через влучання блискавки.

У селі Ворокомле Камінь -Каширського району з цієї ж причини горіла ще одна господарська споруда. О 20:15 силами рятувальників 8 ДПРЧ м. Каменя-Каширського та працівників місцевої пожежної охорони сіл Видерта й Залаззя пожежа ліквідована. Вогонь знищив дах і перекриття, пошкодив господарський інвентар і сіно, що там зберігалося.

У неділю, 3 липня, о 01:14 до Служби «101» надійшло ще одне повідомлення про пожежу, спричинену влучанням блискавки в покрівлю житлового будинку в селі Люб'язь Любешівської територіальної громади.

О 01:27 за викликом прибули рятувальники 12 ДПРЧ смт Любешів та працівники місцевої пожежної охорони с. Дольськ. Горіння покрівлі на площі 4 м² приборкали о 01:38.