Патрульні постійно слідкують за дотриманням ПДР усіма учасниками дорожнього руху. Здійснюють профілактичні бесіди, розповідають про сумну статистику порушень, які стали фатальними, наголошують на безпечності. Однак громадяни регулярно ігнорують усі превентивні заходи, які здійснюють поліцейські. Тож постанови і протоколи – одні з найбільш дієвих заходів, які здатні донести, що за порушення потрібно нести відповідальність сповна. 

Так, у неділю, 3 липня, патрулюючи одним із найдовших проспектів Луцька, патрульні помітили скутер Honda Dio, який рухався з технічною несправністю.

Поліцейські зупинили вказаний транспортний засіб, а під час перевірки документів, встановили, що 36-річний кермувальник не мав права керувати таким транспортним засобом, адже не отримував посвідчення водія відповідної категорії.

Окрім цього, поліцейські виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду на місці події показав результат у 2,17 проміле, що в 10 разів перевищує допустиму норму.

У ніч на сьогодні, 4 липня, у Ковелі патрульні зупинили мотоцикл Lifan Industry під керуванням 30-річного водія. Транспортний засіб рухався без державного номерного знаку, а керманич не мав мотошолома.

Під час перевірки документів мотоцикліста, з’ясувалося, що він не мав права керування таким транспортним засобом.

До того ж і в цього кермувальника виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду у медичному закладі показав результат у 1,09 проміле, що в 5 разів перевищує допустиму норму.

На обох порушників склали адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП та інші адмінматеріали, відповідно до вчинених правопорушень.