Заступник начальника ГУ ДСНС у Волинській області Костянтин Романчук в ефірі ГІТ дав інтерв’ю про готовність навчальних закладів Волині до очного навчання з початком навчального року.

За його інформацією, на обліку ГУ ДСНС у Волинській області перебуває 1 148 об’єктів — закладів освіти.

Із 1148 об’єктів на 511 є можливість проведення в укриття населення. Це порядка 400 підвальних приміщень є в закладах освіти безпосередньо і трохи більше 100, скажімо так, на безпечній відстані: куди діти можуть перейти для того, щоб укритись в сусідні будівлі і споруди, — розповів Костянтин Романчук.

Після проведених перевірок закладів дошкільної та середньої освіти Волині ГУ ДСНС у Волинській області поставлено певні задачі безпеки.

Тому за попередніми даними з 511 таких об’єктів сьогодні плюс-мінус готові до укриття, скажемо так, з урахуванням заходів таких капітальних…, 409 об’єктів. Не факт, що ця цифра буде остаточною, — наголосив він.

За словами Костянтина Романчука, обласною військовою адміністрацією з обласного бюджету виділено близько 9 мільйонів гривень на виконання даних заходів, а разом з іншими громадами загалом — близько 27 мільйонів гривень. Тобто в області є кошти на облаштування даних захисних споруд.