Військовослужбовці з Ковельської громади, які нещодавно вийшли з пекла бойових дій, загинули 13 серпня в автокатастрофі на Закарпатті.

У аварії загинули Лобанов Юрій Володимирович (29.04.1973 р.н.) та Кисляк Юрій Якович (29.05.1978 р.н.). Хлопці їхали на ротацію, - про це повідомив Ковельський міський голова Ігор Чайка.

«Не знаю, якими словами описати те, що сталося. На який фатум списати цю біду. Двоє діючих військових з нашої громади трагічно загинули минулої суботи, 13 серпня, в автокатастрофі на Закарпатті, куди їхали на ротацію. Хлопці знову рвалися на схід, де обоє воювали в складі в/ч 9938 Луганського прикордонного загону. Обоє в липні вийшли з пекла Лисичанська, Слов‘янська, Северодонецька. Зовсім недовго були в Ковелі, щоб підлікуватися, відновитися і повернутися на передову», - пише міський голова.

Як стало відомо, Юрій Лобанов - батько загиблого Героя Єгора Лобанова. Того самого, який врятував вісьмох побратимів ціною свого життя й загинув 28 лютого. Залишилася дружина Оксана. У Юрія Кисляка – дружина Людмила і двоє доньок.

Чин похорону за обома загиблими відбудеться завтра, 16 серпня, о 12:00 - в храмі Димитрія Солунського, що на Шевченка у Ковелі.

Громадянська панахида - о 13:00 на площі Героїв Майдану біля міської ради.