З Волині для потреб окремих підрозділів Збройних сил України передали авто, військову амуніцію, спорядження та засоби гігієни.

Про це повідомляють у Волинській облраді.

Мінівен марки КІА попрямує на Херсонщину для забезпечення ефективного виконання поставлених завдань однією зі снайперських груп. Цей автомобіль було придбано завдяки благодійникам та у співпраці із Волиньрадою завезено волонтерами з-за кордону. Таким способом для потреб ЗСУ вже передали не один десяток авто.

Крім того, машину завантажили військовою амуніцією та іншим необхідним спорядженням: генераторами, бензопилами, тактичними рюкзаками, лопатами, сокирами, а також білизною і засобами гігієни.

Голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що питання забезпечення військових формувань транспортними засобами було і залишається одним з пріоритетних.

«Спільно із волонтерами та благодійниками ми намагаємось у найкоротші терміни знаходити все необхідне за запитами наших захисників, адже це неабияка допомога їм у боях. Ми доправили вже не один десяток авто і будемо продовжувати цю практику. Найрізноманітніша підтримка військових – найважливіше сьогодні для нас усіх завдання», – резюмував очільник Волиньради.