Ковельчанин Юрій Бабинець виборов золоту і бронзову медалі чемпіонату Європи з Пара пауерліфтингу.

Про це повідомили у Ковельській міській раді.

Чемпіонат Європи з Пара пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату відбувається з 22 по 30 вересня в Тбілісі.

У ваговій категорії до 80 кг Україну представив ковельчанин Юрій Бабинець. Виконавши три спроби на вазі - 190 кг, 195 кг та 196 кг у жимі штанги лежачи, спортсмен став бронзовим призером відкритого чемпіонату Європи.

Загальна сума піднятих ним на штанзі кілограмів принесла спортсмену золоту медаль у загальному заліку Європейського форуму.

29 вересня Юрій Бабинець буде змагатися в основному складі команди України в програмі "Mixed tiam event" – змішаного командного чемпіонату Європи.

Всього у столицю Грузії приїхали 155 атлетів і атлеток із 30 країн світу. В українській збірній: троє чоловіків та шість жінок. Ці змагання – один з кваліфікаційних етапів відбору до участі у XVII літніх Паралімпійських іграх 2024 року, що відбудуться у Парижі.