Благодійну мистецьку акцію «Перемогу наближаємо разом!» у середу, 7 вересня, у Луцьку біля Свято-Троїцького кафедрального собору провела авторка пісень та виконавиця моновистав Світлана Кресак.

Мисткиня читала поезії Ліни Костенко, а усі охочі могли долучитися до збору коштів на потреби Збройних сил України.

До слова, Світлана Кресак запланувала другий тур акції на 27 вересня.

Сьогодні ж зібрані під час акції 9 тисяч гривень передали ОЗСП «Любарт» для придбання багаторазового вітчизняного безпілотника Punisher.

Нагадаємо, наприкінці серпня у фейсбуці для підрозділу оголосили збір коштів на багаторазовий вітчизняний безпілотник Punisher. Ударний БпЛА «Punisher» – це найменший у світі безпілотник, який здатний переносити 75-мм авіаційні боєприпаси для виведення з ладу стаціонарних споруд, легкої бронетехніки, транспорту та піхоти. Час польоту становить 90 хв, а відстань, яку здатний долати дрон, аж 45 км. Також його можна використовувати для доставлення різних запасів та збору авіаданих. Ціна такої пташки – 2 млн грн. 

Допомагали організувати читання поезії Ліни Костенко ВНУ ім. Лесі Українки, ОНМЦ культури й управління культури, з питань релігії та національностей ВОДА.

В обідню пору пані Світлана читала для перехожих лучан уривки з поеми «Маруся Чурай». Шквал оплесків викликала також усім відома поезія «Між іншим». Окрім професійного декламування поезії улюбленої поетеси, вірші читали лучани та гості міста. Наприкінці зустрічі Олеся Ковальчук щиро подякувала Світлані Кресак за поетичний релакс.

Хочете бачити більше «бавовни» на позиціях російських загарбників? Долучайтесь до збору та підтримуйте бійців ОЗСП «Любарт»! Віримо, що спільними зусиллями нам вдасться зібрати цю суму!

Реквізити для збору коштів:

Найменування отримувача: БЛАГОДIЙНИЙ ФОНД ЛЮБАРТ БО

Код отримувача: 44703899

Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA493052990000026003020810861

Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Посилання на Банку:

https://send.monobank.ua/jar/32Lmt5ugaJ

 Номер картки Банки: 5375 4112 0250 5348