Двох волинян судитимуть за те, що крали і перевозили незаконно зруббаний ліс.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

«Прокурори Луцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про вчинення 39-річним мешканцем села Скреготівка Луцького району незаконної порубки дерев, а 34-річним жителем села Старосілля Володимирського району – незаконного перевезення та зберігання незаконно зрубаних дерев (ч.1 ст. 246 КК України)», – йдеться у повідомленні.

За даними слідства, увечері 18 лютого 2022 року старший із чоловіків незаконно зрубав сосни на території Горинського лісництва ДП «Ківерцівське лісове господарство», заподіявши істотну шкоду державним інтересам на суму понад 77 тисяч гривень.

Молодший із обвинувачених у грудні 2022 року вивіз із лісу та перевіз вантажівкою у селище Колки 59 колод сосни, достовірно знаючи, що ця деревина незаконно зрубана на території Градівського лісництва ДП «Колківське лісогосподарське підприємство».

За ці правопорушення обидва відповідатимуть перед судом.

Довідково: санкцією ч.1 ст. 246 КК України за незаконну порубку дерев у лісах, перевезення та зберігання незаконно зрубаних дерев, що заподіяло істотну шкоду, передбачене покарання до 3 років позбавлення волі.