Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
«Марлог» — міжнародний волонтерський логістичний центр з Ковеля, який з березня 2022 року організовує доставку необхідних вантажів з-за кордону до найгарячіших точок на фронті та деокупованих територій.
Про роботу цієї громадської ініціативи в етері Громадського Інтерактивного Телебачення розповіла керівниця волонтерського логістичного центру «Марлог» Наталія Попова.
«Знаходиться вона в місті Ковелі, об'єднує 5 громадських організацій і 2 волонтера, співзасновники "Марлогу" — це 12 команд, понад 100 волонтерів, прийом вантажів від 12 країн, 36-ти постійних партнерів і відправки по всім гарячим точкам України на фронт та деокуповані території і це постійно діючі 21 проект соціальної ініціативи, які, ми вважаємо, зараз важливі», — розповідає Наталія.
Відносно того, як визначають потреби, що, кому і куди відправляти, вона зазначає:
«Ми працюємо згідно офіційних заявок, які надходять на сайт нашої організації «Велика ідея», яка є юридичним партнером і займається бухгалтерським обслуговуванням проекту. Надходять заявки, кожна з них проходить верифікацію і згідно офіційної заявки, з актом прийому і передачі замовнику відправляється його замовлення. Звичайно в нас є 11 надійних мережевих партнерів, які співпрацюють з нами з перших днів заснування «Марлогу». Вони знаходяться в різних регіонах і вантажі передаються переважно через них, тому що це кришталева репутація, швидкість логістики, гарне оформлення документів і звітність для наших договорів».
«Стосовно фронту ми не займаємось мілітарі забезпеченням, наш напрямок фронту — тактична медицина, це забезпечення польових шпиталів, медпунктів військових частин, стабілізаційних пунктів і мобільних шпиталів на передовій — це, що стосується допомоги військовим. Також вантажі в військові частини замовляють продукти харчування енергетичні та засоби гігієни. Деколи буває приходить термобілизна, кемпінгове спорядження, спальники, каремати, ліхтарики, звичайно ми їх одразу віддаємо, на них велика черга», — пояснила Попова.
Наостанок вона розповіла, про те, що допомога надходить з 12 країн: Франції, Америки, Ізраїлю, Німеччини, Бельгії, Польщі, Швейцарії, Нідерландів та інших. В основному співпрацюють з громадськими організаціями цих країн, але іноді передають допомогу конкретні волонтери.
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі