Європейський інвестиційний банк виділить 30,7 млн євро на реалізацію проєктів модернізації муніципальної інфраструктури та міського транспорту в Києві, Одесі, Львові, Сумах та Луцьку.

Про це повідомив Бабель з посиланням на представництво Європейського Союзу в Україні.

Серед отримувачів коштів - КП «Луцькводоканал». Як повідомила пресслужба «Луцькводоканалу» в коментарі виданню ВСН, в рамках цього траншу підприємство отримало від Євроінвестбанку 1,7 мільйона євро.

«В рамках проєкту, про який йшлося сьогодні - 1 млн 700 тис. євро – виділено на лабораторію з дослідження якості стічних вод, спецтехніку, повний супровід проєкту для Луцька», - зазначили у «Луцькводоканалі».

Як відомо, підприємство за підтримки ЄІБ реалізовує проєкт з реконструкції очисних споруд, що дозволить вирішити низку проблем у місті, у тому числі й проблему смороду.

«В цілому в нас проєкт співпраці розрахований на 5 років, там сума набагато більша - 11 млн 607,5 тис. євро на всі проєкти, включно з реконструкцією очисних. Але саме ця сума - 1,7 млн євро уже є на рахунках», - додали у комунальному підприємстві.

Зазначимо, що ця підтримка є частиною пакетів Екстрених заходів солідарності з Україною від ЄІБ, у межах яких з 2022 року Україна вже отримала 1,7 млрд євро.