З нагоди Дня захисників і захисниць України працівники ДСНС Волині отримали нагороди.

Чергові спеціальні звання та відомчі грамоти і подяки рятувальникам вручив т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Волинській області Сергій Демидюк.

Про це повідомили на сторінці Головного управляння ДСНС України у Волинській області.

Він привітав колектив співробітників Служби порятунку Волині з Днем захисників і захисниць і зазначив, що війна, яка триває в Україні, вимагає від кожного максимальних зусиль та віддачі, тож закликав увесь колектив надійно тримати стрій і самовіддано виконувати професійні обов’язки, виправдовуючи й надалі високий рівень довіри у суспільстві.

За високі показники у професійній діяльності та успішне виконання службових обов’язків присвоєне чергове спеціальне звання полковник служби цивільного захисту Олегу Цимбалі, начальнику відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС в області.

Перше спеціальне звання середнього начальницького складу лейтенант служби цивільного захисту – Ользі Корх, фахівцю відділу персоналу та документального забезпечення 3 ДПРЗ.

За самовідданість і високий професіоналізм, сумлінне виконання завдань за призначенням в умовах воєнного стану Почесною грамотою ДСНС України нагороджені:

Сергій Мазурик, старший сапер відділення піротехнічних робіт;

Володимир Ховайло, фельдшер-рятувальник.

Грамотою ДСНС України нагороджені:

Андрій Малімон, заступник начальника 25 ДПРЧ;

Олександр Сахарук, командир відділення 1 ДПРЧ.

Подякою ДСНС України нагороджені:

Федір Приймак, командир відділення 8 ДПРЧ;

Сергій Федорчук, командир відділення 5 ДПРЧ;

Іван Юрчук, начальник рятувального відділення групи рятувальних робіт АРЧ.