Дві вантажівки «SCANIA» та «VOLVO», квадрокоптер та три портативні водоочисні станції передали з Волині на потреби військових.

Про це інформують в ОВА.

Автівки придбали та доставили з Норвегії фонди «Сучасна Україна» та «Добродій». Їх вартість близько 79 тисяч доларів.

Один автомобіль служитиме групі аеророзвідників «Птахи Мадяра», інший – 37-ій окремій бригаді морської піхоти. На Волині великогабаритні автомобілі пройшли технічне обслуговування та готові вирушити на підмогу ЗСУ.

Для Волинського прикордонного загону команда фонду «Сучасна Україна» привезла потужний та багатофункціональний квадрокоптер «DJI Matrice 30Т» вартістю близько 350 тисяч гривень та 3 портативні водоочисні станції ТМ «Формула води». Прилади зможуть забезпечити питною водою військових у надзвичайних ситуаціях.

Слід зауважити, що від початку повномасштабного російського вторгнення Благодійний фонд "Сучасна Україна" - Modern Ukraine передав волинським прикордонникам спецобладнання та іншої допомоги на понад мільйон гривень.

«Я почуваю особливу відповідальність за Волинь, адже народився і виріс у Нововолинську, тому значна частка допомоги, яку ми залучаємо, завжди лишається тут», – сказав президент фонду.