Фонд держмайна (ФДМУ) продав майно державного підприємства «Волиньторф» за 212,2 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Стартова ціна була 190,2 млн грн. Для участі в аукціоні необхідно було сплатити гарантійний (38 млн грн) і реєстраційний (1340 грн) внески.

«Пропозицію подав лише один потенційний інвестор. У відповідності з законодавством, він і має право придбати актив шляхом викупу», - йдеться у повідомленні.

За даними на сайті Прозорро.Продажі, єдиним учасником торгів стало ТОВ «Агробіостандарт», зареєстроване у Теребовлі Тернопільської області, основний вид її діяльності - надання в оренду сільськогосподарських машин і устатковання.

На суму 212,2 млн грн, яку запропонував інвестор, також буде нарахований ПДВ в розмірі 20%. Таким чином, остаточна сума, яку він має сплатити за об'єкт, - 254,7 млн грн. Також підприємство має борги на суму приблизно 20 млн гривень, які має сплатити новий власник.

«Покупець повинен продовжити надавати послуги з постачання теплової енергії споживачам, з якими «Волиньторф» уклав відповідні договори; сплатити протягом 6 місяців борги із заробітної плати та перед бюджетом; не звільняти працівників протягом 6 місяців», - додали у Фонді.

«Волиньторф» спеціалізується на виробництві торф'яних брикетів. За перше півріччя 2023 року воно отримало 90,4 млн грн доходу, за весь 2022 рік - 200 млн грн.