Богданові Сасюку – 27. У пошуках призначення випробовував себе у різних сферах, проте завжди орієнтувався на медицину, адже він – фельдшер за освітою.

Про медика розповідають на фейсбук-сторінці рятувальників Волині.

Коли ж дізнався, що триває набір працівників для медичного супроводу піротехнічних розрахунків, не вагаючись, подав заявку на службу в ДСНС і вже рік працює фельдшером групи піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Волинській області. Він переконаний, що знайшов своє покликання у великій родині українських саперів.

«Це мужні і неймовірні люди вразили мене з першого дня знайомства, – із щирим захопленням розповідає Богдан про колег-саперів. – Їхня робота складна, небезпечна і напружена, але вони не втрачають оптимізму, завжди зібрані й вмотивовані».

Завдання Богдана Сасюка – контролювати стан працівників і за необхідності надавати їм медичну допомогу. Навесні разом із групами піротехніків він працював на звільнених територіях Херсонщини.

«Наш медичний підрозділ обслуговував аж 8 піротехнічних розрахунків, – розповідає фельдшер. – Мали увесь необхідний набір медичних укладок на випадок різних травм – від найпростіших порізів чи подряпин до мінно-вибухових травм».

На Херсонщині він провів понад два місяці. Працював із саперами з Вінниці, Черкас, Одеси. Жартує, що лише з волинянами «розминувся», і обіцяє виправити під час наступної ротації уже наприкінці листопада.

А тоді, навесні, бачив понівечені херсонські села, що лишень оговтувалися від окупації й куди тільки поверталися жителі. Тож, допомога медиків, які працювали у складі піротехнічних груп, нерідко ставала у нагоді навіть місцевим.

На найближчі роки на саперів чекає величезний обсяг роботи. Супровід медиків – необхідність, продиктована сьогоденням. Богдан Сасюк постійно вдосконалює свої знання й навички, азам первинної медичної допомоги навчає також своїх колег - щоб врятувати того, хто працює поруч з тобою, а також бути упевненим у своїх побратимах, коли допомога знадобиться тобі.