Керівниця Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради Ірина Лозовська отримала Почесну грамоту ОДА та відзнаку «За розвиток Волині».

Про це повідомили у Волинській ОВА.

«Від імені начальника ОВА та від себе вітаємо вас з ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я та успіхів. Велика вдячність за те, що ви робите для освіти Волині та України загалом», – зазначив перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

Ірина Лозовська працює у Волинському науковому з 1993 року. Упродовж 2010-2015 рр. працювала заступником директора з навчально-виховної роботи. А з 2015 року очолює колектив ліцею.

Вихованці освітнього закладу щорічно перемагають в олімпіадах з навчальних предметів, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт як обласного, так і Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Також до 2023 року включно 13 ліцеїстам присвоєно стипендію Президента України, одному з них двічі.

Водночас щорічний рейтинг закладів освіти за даними порталу «Освіта.ua» «Топ-200 шкіл України за результатами ЗНО (НМТ)» показує, що Волинський науковий ліцей потрапляє до першої сотні шкіл із найліпшими результатами тестування. Серед обласних закладів освіти за якісним показником ЗНО (НМТ) впродовж багатьох років ліцей займає передові позиції.

Також Ірина Миколаївна захистила дисертацію за спеціальністю «Теорія та методика виховання» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук (рішення атестаційної колегії від 23.10.2018, диплом ДК № 049408).