У Володимирській та Нововолинській громадах проходитиме триденна школа «Підприємець з нуля». Проєкт дасть поштовх для розвитку економіки регіону та можливість місцевим мешканцям, в тому числі ВПО, мотивуватися та засновувати і розвивати свій бізнес.

Пройти навчання зможуть 30 жителів громад, які хочуть започаткувати бізнес або підприємці з досвідом підприємницької діяльності до 5 років. В учасників та учасниць буде змога отримати знання, необхідні для реєстрації власної справи, пошуку фінансування, створення бізнес-планів та просування за допомогою інтернет-маркетингу.

Щоб взяти участь у школі, потрібно зареєструватися за посиланням

Організатор заходу – Агенція регіонального розвитку Прибужжя, Володимирська та Нововолинська міські ради зголошують взяти участь у безкоштовних тренінгах.

Бізнес-школа розпочнеться 23 лютого у Володимирі та відбудеться в офлайн-форматі. Про час та місце проведення тренінгів організатори повідомлять зареєстрованих додатково.

Як розповідає в.о.директорка Агенції регіонального розвитку Прибужжя Ірина Пикалюк, важливо, що проєкт не виконувався би без ініціативи та підтримки місцевого самоврядування двох громад.

«Підприємці сьогодні кують перемогу на економічному фронті. Крім того, ми знаємо, яка ситуація з безробіттям. Для людей ця школа – шанс отримати знання, які дозволять заробляти гроші, вмотивовано йти вперед заради себе та країни. Це дуже хороша ціль».

Заходи втілюються в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП , яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine.