Цьогорічна зима видалася складною як для мешканців, так і для працівників Луцького зоопарку. 

Про це розповіла директорка звіринцю Людмила Денисенко, – повідомляє ВСН.

Зі слів директорки Луцького зоопарку, найбільшим викликом стало відключення електроенергії, але звіринець пристосувався до таких реалій.

«Працівники усі ходили з налобними ліхтариками, зразу всі знали графіки відключень. Перелаштовували повністю процес годування, переводили його на той період, коли є світло», – розповіла директорка. 

Щоб пережити відключення світла з мінімальними незручностями, зоопарк з допомогою Європейської асоціації зоопарків та акваріумів придбав 2 потужних генератори. Завдяки їм робота підприємства була безперебійною. Тож усі тварини звіринцю вдало пережили зиму. 

Нині Луцький зоопарк активно готується до нового сезону. Триває облаштування літніх вольєрів та нових експозицій.

Директорка зоопарку зізналася, що відвідувачам слід чекати на подорожчання квитка. Щоправда, зміниться ціна дорослого квитка, вартість дитячого залишиться без змін.

«За офіційною статистикою, сьогодні всі продукти харчування подорожчали з 40 % до 60%. Тож і ми не можемо втримати вартість квитка на рівні 80 гривень. Адже нині це ціна, напевно, за каву та дуже невеличке тістечко. Відтак, буде подорожчання. Адже у нашому зоопарку понад 20 000 особин, про які треба дбати. Щоб утримувати усіх їх на належному рівні, мусимо піднімати вартість квитка, щоправда, спершу, лише дорослого. Дитячий залишається без змін. Хочу зауважити, що у наших колег з рівненського зоопарку ціна дорослого квитка 120 гривень ще з 2022 року», – пояснила директорка Людмила Денисенко.