У Шацьку суд покарав військовозобов'язаного, якого військово-лікарська комісія визнала придатним до проходження військової служби, однак той не прийшов до військкомату.

Про це стало відомо з опублікованого рішення суду, – пише ВСН.

Справа стосувалася шачанина, неодруженого, з середньою освітою, не працюючого. Він перебував на військовому обліку з 2003 року та був визнаний придатним до проходження військової служби військово-лікарською комісією.

В грудні минулого року чоловік отримав під особистий підпис повістку про призов на військову службу по мобілізації для виряджання у військову частину для проходження служби у Збройних силах України. Прибути до пункту збору шачанин мав протягом наступного дня після отримання повістки.

Обвинувачений не прибув до пункту збору без поважної причини також він не мав правових підстав на відстрочку від призову.

В судовому засіданні обвинувачений свою винуватість визнав повністю і просив його суворо не карати.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України, та призначив йому покарання – позбавлення волі на 4 роки.

Однак, на підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнив обвинуваченого від відбування призначеного позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом двох років іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення. Чоловік також мусить періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи.