Локачинський районний суд Волинської області визнав колишнього працівника поліції винним у службовому підробленні і несанкціонованій зміні інформації в компʼютерних мережах Національної поліції України.

Про це йдеться у вироку суду від 24 квітня, - пише Главком.

Обвинувачений працював поліцейським з реагування патрульної поліції сектору поліцейської діяльності №1 (сел. Локачі) Володимир-Волинського РВП ГУНП у Волинській області. З метою штучного завищення показників своєї діяльності він вносив у документи неправдиву інформацію про притягнення до адміністративної відповідальності неіснуючих громадян, вказуючи недостовірні анкетні дані. Це він робив у період з кінця листопада 2021-го і до 22 лютого 2022 року.

Після вторгнення військ рф в Україну і деякої паузи поліцейський повернувся до своїх махінацій наприкінці червня минулого року і займався цим до середини липня. Загалом він склав фейкові адмінпостанови на 36 осіб. Неіснуючих громадян зазвичай притягували до відповідальності за куріння сигарет, розпивання пива і крики чи співи у вечірній час у публічних місцях, наприклад, на зупинці транспорту.

Підроблені постанови обвинувачений передавав черговим працівникам поліції, які, нічого не підозрюючи, вносили дані про виявлені порушенні до системи «Інформаційний портал Національної полації України».

У судовому засіданні чоловік вину визнав повністю, розкаявся у скоєному. Суд врахував його молодий вік і відсутність судимостей, позитивні характеристики.

За сукупністю злочинів поліцейському призначили три роки позбавлення волі із забороною на один рік обіймати будь які посади в правоохоронних органах. Водночас засудженого звільнили від відбування основного покарання із випробувальним строком один рік.