Військовослужбовцю Володимиру під час виконання бойового завдання розтрощило коліно.

Бійця прооперували у Волинській обласній лікарні, нині на нього чекає тривала реабілітація, – розповів Суспільному військовий.

Володимир пішов на фронт добровольцем у 2022 році. В боях отримав дві контузії: першу — на шахті "Бутівка" 27 липня, другу – у січні цього року, – розповідає військовий. Каже, спочатку знепритомнів, а коли отямився, то зрозумів — коліно розтрощене.

"Стояв на СП-шці, о 3-ій ночі, в районі Красногорівки, прилетіла міна ця раптова. Я не чув ні входу, ні виходу. Дочекалися шостої години, нас змінили… Нога боліла, ніхто туди не ліз, я не думав, що настільки серйозно. Надколінник довелося видалити", – розповідає чоловік.

Лікарі діагностували в пацієнта некроз передньої поверхні суглоба і надколінника – говорить медик Микола Пемпко. З його слів, щоб закрити раневий дефект, пацієнту провели пластику медіальним литковим м’язом, який зверху накрили вільною автошкірою.

"Є ознаки того, що м’язевий клапоть у Володимира живий, оскільки він скорочується під час подразнення. Аби рана на суглобі загоїлася, знадобиться щонайменше півроку", – говорить лікар.

Далі військовослужбовець очікує на надколінний протез. Потім — ще кілька місяців реабілітації.

Військовослужбовець Володимир каже, що після операції почуває себе добре. Чекає якнайшвидшого одужання, бо планує повернутися на передову.